Adalar Kurye

23.04.2021
10
Adalar Kurye

Adalar Kurye hizmeti; Marmara Denizi’ne inciler gibi sıralanmış Adalar, tarihi yapıları ve doğal güzellikleriyle görenleri kendine hayran bırakır. Birçok adanın içinden yerleşim olan adalar Büyük ada, Sedef adası, Heybeli ada, Kınalı ada, Burgaz ada’dır. Prens adası olarak bilinen Büyük ada en büyük ada olmakla birlikte nüfus olarak en kalabalık ada unvanını taşır. Plajları, kiliseleri, manastırları, mis kokan deniziyle huzur bulmak isteyenlerin uğrak yeridir. Huzur veren bu atmosferden başka yere gitmek istemiyorsanız Adalar kurye sizin için evraklarınızın nakliyesini yapacaktır.

Adalar Kurye

Adalar Kurye bir konumdan alınan evrak ya da her hangi bir ürünü belirtilen başka bir adrese belli bir süre ve ücret karşılığı güvenli bir şekilde motorlu, yaya ya da araçlı olarak teslimat hizmetini yapan profesyonel kişidir. Lojistik masraflarını minimum rakamlara hızlı bir şekilde; trafik ve hava şartları ne olursa olsun kolaylaştırıp özellikle e-ticaret firmalarının piyasadaki mevcut sipariş sayısını artırmadaki en büyük çözüm ortağınız.

Adalar kurye‘nin görevi adalar ilçe sınırları içerisine yada İstanbul geneline bir paketi alıcıya ulaştırmaktır. Bu gönderi motorlu kurye ile taşınmaktadır. Gönderi boyutu da taşınabilir ölçeğinde olması gerekir. İstanbul’da son yıllarda artan talep üzerine alo kurye‘de kendini sürekli yenileyerek iş dünyasına katkıda bulunmak için gerekli tüm hazırlıklarını yapmaktadır. Bu sebeple bizim görevimiz adalar kurye olarak her türlü evrak gönderilerini güvenilir bir şekilde ve zamanında adalardan istenilen konuma ulaştırmaktır.

Git gide büyüyen ve nüfusu her geçen gün artan bu şehirde bazı ulaşım sıkıntıları da bulunmaktadır. Bu bölgeden İstanbul’un farklı bir semtine ulaşım bile başlı başına bir sorun halindedir. Bu sebep ile motorlu kurye firmalarına büyük bir önem arz etmektedir.

İstanbul’un bir ilçesi olan Adalar’da kurye hizmeti almak için hemen iletişim bölümümüzden kurye operatörlerimize bağlanarak kurye kaydı oluşturabilirsiniz. Kurye operatörümüz ile görüşerek kurye fiyatı hakkında daha detaylı bilgi sahibi edinebilirsiniz. Müşteri temsilcimize kurye kaydı oluştururken en önemli hususlardan birisi de gönderinin ağırlığı, cismi boyut ve ebat bilgisini lütfen doğru bir şekilde ifade ediniz. Aksi takdirde ek ücretler ödemenize gerek kalabilir, Bu sebep ile lütfen doğru bilgiler veriniz. Kurye kaydı oluştururken hangi kurye hizmetini seçtiğinizi belirtiniz. Genellikle kurye ekibimiz adresinize maksimum 30-40 dakika gibi süre zarfında adresinizde paketinizi teslim alacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.